pbg ([info]pbg) wrote,
@ 2008-02-01 20:38:00
Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
tunelio gyventojas


čia ne vaiduoklis, o real žmogeliukas. šiandien, su sąlyga, kad buvo kamštukas, pavyko jį nufotografuoti, bet ir tai nesigavo. anyway. jau kokį mėnesį (o gal ir daugiau, nepamenu) beveik kasdieną važiuodamas iš darbo geležinio vilko gatve, po seimo tuneliu, prie pabaigos matau stoviniuojančią ankščiau minėtą personą. apsirengęs kaip bomžas ir visada ant galvos užsitempęs striukę. vaikšto pirmyn atgal arba tiesiog stovi ir stebi eismą. kadangi šian teko porą kartų važiuoti pro tą vietą tai mačiau jį ir trečią dienos ir šeštą vakaro. toj pačioj vietoj. ką jis ten veikia kasdieną, kas jis per vienas ir kodėl būtent toj vietoj..? mistika.


(Post a new comment)


[info]sizike
2008-02-01 06:46 pm UTC (link)
žinok būna freaky, kai reikia su juo prasilenkti :/

(Reply to this)


[info]zalias_bebras
2008-02-01 06:52 pm UTC (link)
Va taip ir gimsta legendos apie barbakano vaiduoklius... :)

(Reply to this)


(Anonymous)
2008-02-01 08:33 pm UTC (link)
sad little man...

(Reply to this)


[info]popas
2008-02-01 08:34 pm UTC (link)

(Reply to this)

ake
(Anonymous)
2008-02-01 08:48 pm UTC (link)
Anksciau panasokas toks sededavo po tiltu tuo kur palei akropoli. Betgi sededavo ne siaip sau, o turedavo toki pilnuteli sasvini visokiu tai piesinuku ir toliau susikaupes ji pildydavo, pildydavo ir pildydavo visa diena. jau net pasigendu dabar, kai apleido jis ta sena gera patilte

(Reply to this)(Thread)

Re: ake
[info]ashtroka
2008-02-02 09:16 am UTC (link)
Tai šitas "rašytojas" dabar dažniausiai sėdi ant fizikos ar kokio ten instituto (Goštauto 12) laiptų ir rašo toliau. Dažnai matau, kai einu į darbą. Vadinas, ten jo "rajonas" dbr.

(Reply to this)(Parent)(Thread)

Re: ake
[info]maliboo
2008-02-02 10:02 am UTC (link)
Mes net karta ji i laida buvom pasikviete. Kalbejo apie poezija. Vaizduoja filosofa, bet suprast minciu eiga labai sunku, visgi pas jis kazkas yra makaulej issiderine. O i sasiuvini jis rasho eiles. Ir, beje, buvom net surade jam busta - ji sutiko Antaviliu seneliu namai priimti kaip pagalbini darbininka - uz stoga virs galvos ir maista. Jis atsisake.

(Reply to this)(Parent)


[info]armandas.lt
2008-02-01 09:20 pm UTC (link)
čiufarina mašinų dūmus. užsilenks greit turbūt..

(Reply to this)


[info]besar
2008-02-01 09:33 pm UTC (link)
Latvijoje.. jei neklystu netoli miestelio Saldus yra tokia sankryža, kur kiekvieną dieną (kada bevažiuočiau pro tą vietą matau) invalido vežimėlyje sėdi senolis.. tamsesniu paros metu jis ir liemenę su atšvaitu užsimeta.

(Reply to this)


[info]wellagain
2008-02-02 08:28 am UTC (link)
Mes irgi jį dažnai sutinkam, dažniausiai rytais, 9h. Galvojom, koks punktualus, vis tokiu laiku kažkur eina. Bet, tikriausiai, esi teisus, jis vaikšto pirmyn atgal, šiandien 10h jis ėjo ta pačia kryptim kaip visada.

(Reply to this)


[info]samadhee
2008-02-02 10:30 am UTC (link)
O man siaip pavydu jo gyvenimo. Tu vaziuoji i darba, o bicas tapena tuneliu.
Vaziuoji is darbo bicas stovi ir stebi eisma (kertu lazybu sumuoja automobiliu numerius), arba ir vel tapena tuneliu.
Vat cia tai veiksmu laisve :)

(Reply to this)(Thread)


(Anonymous)
2008-02-02 08:33 pm UTC (link)
keisk darbą :)

(Reply to this)(Parent)


[info]ifigenija
2008-02-03 09:30 am UTC (link)
aha, aš anksčiau jį dažnai ryte matydavau ties forum palace, kai važiuodavau į darba, maždaug 8:30

(Reply to this)


[info]keturi
2008-02-04 06:56 am UTC (link)
psychas ir tiek

(Reply to this)


[info]kvanksht
2008-02-04 06:58 am UTC (link)
Jis taip vaikšto jau kaip minimum 2 metai, dažniausiai matau einanti geležinio vilko g, paskui ukmergės g. vieną kart mačiau kaip užlipęs į kalną ukmergės g. apsisuko ir ėjo atgal. kartais vaikšto su skirtingais batais, o šeip jis bomžas, mačiau rausėsi konteineriuose prie finastos.

(Reply to this)(Thread)


[info]skimas
2008-02-04 07:39 am UTC (link)
>mačiau rausėsi konteineriuose prie finastos
Aha ir ten prisirenka naujausių "Verslo žinių", bei velniai žino dar ko. Ir dar esu jį matęs labai įdėmiai stebintį Finastos švieslentę su akcijų kurso pokyčiais... :)

(Reply to this)(Parent)(Thread)


[info]kraupu
2008-02-04 02:20 pm UTC (link)
O jo. Jis dažnai ploja žiūrėdamas į mūsų tą švieslentę. Šiandien stebėjome, kaip jis prie mašinų kažkokius ritualus atlikinėjo. Čia nuoroda į paveiksliuką: http://tinyurl.com/2yggua

(Reply to this)(Parent)


Create an Account
Forgot your login?
Login w/ OpenID
English • Español • Deutsch • Русский…